Välkommen till Best of Italy
Kaffemaskiner från La Pavoni, Elektra, Isomac, Kaffe Illy, Lavazza, Segafredo, Ice Maskiner från Musso, Nemox ...

Kundservice

KUNDSERVICE:
(+39) 339 88 605 77
mån-fre 08:00-18:00

Vi kan dra av 22% moms på alla priser med ditt företags momsnummer. Hur?

Hur man använder en Kupong

Glassmaskiner

hittade produkter: 10

22% MOMSAVDRAG MED VAT-NUMMER(mer info) Nettopris, du betalar priset du ser-alla produkter har stickpropp för svenska eluttag

Nemox Gelatissimo EXCLUSIVE gelatissimo-exclusive

$ 429,29
listpris $ 522,37
-17%

mer info...

Nemox Gelato Chef 2500 Plus gelatochef-2500-plus

$ 1.035,43
listpris $ 1.569,43
-34%

mer info...

Musso Fiume Giardino Fiume-Giardino

$ 2.664,19
listpris $ 2.849,17
-6%

mer info...

Musso Lussino Mini 4080 lussino-mini-4080-ger

$ 883,02
listpris $ 1.151,77
-23%

mer info...

Musso Pola Stella 5030 pola-stella-5030

$ 1.104,07
listpris $ 1.384,45
-20%

mer info...

Musso Zara Club zara-club

$ 2.664,19
listpris $ 2.849,17
-6%

mer info...

Nemox Gelato Pro 2000 gelato-pro-2000

$ 1.325,11
listpris $ 1.849,81
-28%

mer info...

Nemox Gelato Pro 2500 SP gelatopro-2500-sp

$ 2.198,83
listpris $ 3.198,19
-31%

mer info...

Nemox Gelato Pro 5K Sc Gelato-Pro-5K-Sc

$ 3.129,55
listpris $ 4.967,72
-37%

mer info...